Killing: panustame ühele paatidest ja see peaks olema neljapaat

Sõudmise Euroopa meistrivõistlustel Eesti paatkonnad seekord A-finaali ei jõudnud. Hooaja edenedes panustatakse endiselt neljapaadiga olümpiakoha püüdmisele.

Meie viimaste aastate esinduspaat, neljane, oli Euroopa meistrivõistlustel Luzernis seekord väljas koosseisuga Kaspar Taimsoo, Tõnu Endrekson, Sten-Erik Anderson, Jüri-Mikk Udam. Vahesõidu võiduga jõuti poolfinaali, aga A-finaali end sõita ei õnnestunud ja B-finaal lõpetati lõpuks teisena. Meie paariskahene koosseisus Allar Raja-Kaur Kuslap jäi pidama vahesõitu.

Peatreener Matti Killing näeb eelmise hooajaga võrreldes siiski edasi mineku märke. "Analüüsides eelmist hooaega ja seda hooaega, on kindlasti tase meil tunduvalt parem, seis parem ja lootustandev," rääkis Killing ERR-ile. "Kui eelmistel Euroopa meistrivõistlustel olime laterna osas, siis sel aastal pakkusime ikkagi korralikku konkurentsi vastastele."

"Tõenäoliselt panustame ikkagi ühele paatidest ja see peaks olema neljapaat," jätkas Killing. "Püüdes kahte kärbest, võib üldse kõigist ilma jääda. Olümpiakoht on vaja ära tuua, kui ka kahepaat saab liikuma, siis seda näitab elu ja see on juba nende meeste rida, kes selles paadis MM-il sõidavad."

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: