Suurfavoriit Venemaa pääses napi võiduga nelja parema sekka ({{commentsTotal}})

{{1558594080000 | amCalendar}}
Jäähoki MM: Venemaa - USA
Jäähoki MM: Venemaa - USA Autor/allikas: Sputnik/Scanpix

Jäähoki maailmameistrivõistlustel tagas esimesena koha poolfinaalis Venemaa koondis, kes alistas veerandfinaalis Ameerika Ühendriigid 4:3.

Venelased asusid kohtumist juba mängu teisel minutil, mil võrku sahistas Nikta Gusev. Veerand tundi hiljem oli täpne Mihhail Sergatšjov, kes kahekordistas Gusevi söödust Venemaa eduseisu.

Teisel kolmandikul viskas Brady Skjei USA eest küll ühe värava tagasi, aga kohe teise kolmandiku alguses taastas Kirill Kaprizov Venemaa kaheväravalise edu. Neli minutit hiljem sahistas USA poolelt küll võrku Noah Hanifin, ent minut hiljem viis Mihhail Grigorenko venelased uuesti kahega ette.

Loetud minutid enne mängu lõppu viskas Alex DeBrincat ameeriklaste poolelt taas ühe värava tagasi, kuid enamaks USA võimeline polnud ja Venemaa väljus kohtumisest napi 4:3 võiduga.

Toimetaja: ERR Sport