Kristin Kuuba ja Raul Must alustasid Taanis võidukalt ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Raul Must
Raul Must Autor/allikas: Eesti Sulgpalliliit/Oleg Harchenko

Taanis tugeva koosseisuga sulgpalli Euroopa karikaetapil said Eesti esireketid Kristin Kuuba ja Raul Must esimeses ringis võidud.

Kuuba (BWF 64.) alistas avamängus prantslanna Yaelle Hoyaux (BWF 131) 21-15, 21-19. Kuueteistkümne parima seas kohtub Kuuba Ungari esindaja Laura Sarosiga. Sama vastase vastu mängis eestlanna alles eelmisel nädalal Brasillia turniiri veerandfinaalis, kus peale jäi Sarosi.

Raul Must (BWF 90.) pidi esimeses kohtumises rohkem vaeva nägema ning Maxime Moreels (BWF 95.) Belgiast alistus kolmes geimis 16-21, 21-9, 21-13. Musta vastane kaheksandikfinaalis on maailma edetabelis 41. kohal asuv Subhankar Dey Indiast.

Naiste paarismängus maailma edetabelis 73. kohal asuvad Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel täna edetabeli 46. paarile ning kahe aasta tagustele juunioride Euroopa meistritele Johanna Magnussonile ja Emma Karlssonile Rootsist vastu ei saanud. Palju lihtvigu teinud Eesti paar jäi hätta rootslannade kiire ja terava mängutempoga ning pidi vastu võtma 8-21, 13-21 kaotuse.