Chelsea jõuab Meistrite liigasse, Man United mitte ({{commentsTotal}})

Londoni Chelsea
Londoni Chelsea Autor/allikas: Imago Sport/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas tagas pühapäeval koha järgmise hooaja Meistrite liigas Londoni Chelsea. Kindlasti aga ei pääse Euroopa tugevamaisse klubisarja Manchester United.

Chelsea oli pühapäeval eelviimases voorus kodus 3:0 üle Watfordist. Väravateni jõudsid Ruben Loftus-Cheek (48. minutil), David Luiz (51.) ja Gonzalo Higuain (75.).

Neljandat vooru järjest võiduta jäänud Manchester United viigistas võõrsil Huddersfield Towniga 1:1. Scott McTominay viis Man Unitedi kaheksandal minutil ette, aga kodumeeskonnale tõi 60. minutil punkti Isaac Mbenza (60.).

Kolmandas pühapäeval peetud kohtumises viigistasid Arsenal ja Brighton 1:1 (9. pen Pierre-Emerick Aubameyang - 61. pen Glenn Murray).

Esmaspäeval lõpetavad vooru Manchester City ja Leicester City.

Tabelitipp: 1. Liverpool 94 punkti (37 mängust), 2. Manchester City 92 (36), 3. Chelsea 71 (37), 4. Tottenham 70 (37), 5. Arsenal 67 (37), 6. Manchester United 66 (37), 7. Wolverhampton 57 (37), 8. Everton 53 (37).