Kompany iluvärav viis City meistritiitli lävele ({{commentsTotal}})

Vincent Kompany (keskel)
Vincent Kompany (keskel) Autor/allikas: Action Images via Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 37. vooru viimases kohtumises alistas tiitlikaitsja Manchester City koduväljakul Leicester City 1:0.

Manchester City oli avapoolajal raskustes külaliste kaitse lahtimurdmisega ja Leicester jätkas visalt ka pärast vaheaega. Kohtumise ainus värav sündis alles mängu 70. minutil, mil võõrustajate kapten, keskkaitsja Vincent Kompany u 30 meetri pealt peale lõi, ning palli kindlalt Kasper Schmeicheli selja taha saatis.

Võiduga naasis City taas tabelitippu, edestades teisel kohal asuvat Liverpooli ühe silmaga. Viimases voorus sõidab 95 punkti kogunud City külla 17. tabelireal paiknevale Brightonile, Liverpool võõrustab seitsmendal kohal asuvat Wolverhamptonit.

Inglismaa jalgpalli meistrivõistluste selle hooaja viimased mängud peetakse 12. mail.