Pärnu pani Rapla vastu taas paremuse maksma ja pääses poolfinaali ({{commentsTotal}})

Korvpalli koduses meistriliigas alistas Pärnu Sadam veerandfinaalseeria neljandas mängus Avis Utilitas Rapla tulemusega 88:76 ning pääses poolfinaali seeria 3:1 võiduga.

Pärnu sai nelja minutiga 11:3 algedu kätte ning resultatiivselt kulgenud avaveerand kuulus neile 28:21. Kodumeeskond hoidis vahet kümne punkti piirimail, kuid korra pääses Rapla Brian Williamsi eduka tegutsemise toel 34:38 peale ja vigastuspausilt naasnud Dominique Hawkins tegi mõned hetked hiljem seisuks 38:41. Siim-Markus Posti ja Mihkel Kirvese punktidest siirdusid pärnakad poolajale 47:40 eduseisust.

Kolmanda veerandaja teises pooles pääses Pärnu Saimon Suti kaugviskest 60:48 juhtima, aga enesekindlalt tegutsenud Williams hoidis Raplat mängus. Henri Wade-Chatman tabas siiski kaug- ja lähiviske ning Post realiseeris kaks vabaviset, millega oli Pärnu saanud otsustavaks kümneks minutiks 11-punktilise eduseisu kätte. Rapla oli raskustes korvide saamisega ning 3.07 enne lõppu juhtis Pärnu juba 20 punktiga. Külalised üritasid kiirete lahendustega veel suurüllatust valmistada, aga vahe oli piisavalt suur ning 19 pallikaotust Pärnu üheksa vastu teinud Rapla jaoks sai hooaeg läbi.

Mhkel Kirves tõi Pärnu parimana 26 punkti ja kaheksa lauapalli. Henri Wade-Chatman ja Justin Alexander Alston lisasid kumbki 12 silma, Demetre Rivers viskas 11 punkti.

Brian Williams kogus Rapla eest 19 punkti, Hunter Mickelsoni nimele jäi 16 silma. Indrek Kajupank lisas kümme punkti.

26. aprillil jätkub Pärnu jaoks poolfinaal, kui külla sõidetakse BC Kalev/Cramole.