Suurest kaotusseisust välja tulnud Rapla säilitas veerandfinaalis võimaluse ({{commentsTotal}})

Sven Kaldre
Sven Kaldre Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Rapla Eesti meeste korvpalli meistriliigas alistas Rapla teisipäeval kodusaalis Pärnu 82:80 ning vähendas kolme võiduni mängitavas veerandfinaalseerias kaotusseisu üks-kahele.

Kodumeeskond Rapla võitis avaveerandi 21:20, kuid kaotas järgmised kaks ja jäi otsustava neljandiku alguseks 12-punktilisse kaotusseisu. Pärast Justin Alstoni pealtpanekut juhtis Pärnu kaheksa ja pool minutit enne lõpusireeni juba 15 punktiga.

Veel 1.50 enne mängu lõppu oli Rapla taga 70:78, aga Sven Kaldre tõi viimase 50 sekundiga seitse silma ja jättis Raplale seerias võimaluse. Järgmisena kohtutakse laupäeval Pärnus.

Pea terve mängu platsil viibinud Kaldre oli ka 21 punktiga üleplatsimeheks, 20 silmaga toetas teda Indrek Kajupank. Pärnakate resultatiivseimad olid 18 punkti visanud Mihkel Kirves ja Justin Alston.