Pärnu jätkas Rapla vastu võidukalt ({{commentsTotal}})

Korvpall
Korvpall Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Eesti korvpalli meistrivõistlustel alistas Pärnu Sadam veerandfinaalseeria teises kohtumises Rapla Avis Utilitase 82:57.

Kodusaalis mänginud Pärnu võitis avaveerandi ühe silmaga, kuid poolajaks saavutati seitsmepunktiline edumaa. Pärast vaheaega oldi külalistest juba kindlalt üle, kui kolmas veerand võideti 12 ja viimane veerand kuue silmaga. Lõppkokkuvõttes teenis Pärnu Sadam kindla 25-punktilise võidu.

Võitjate resultatiivseimana viskas Demetre Rivers 21 punkti. Kaksikduublid said kirja Justin Alston (14 punkti, kümme lauapalli) ja Mihkel Kirves (13 punkti, kümme lauapalli). Rapla parimana tõi Hunter Mickelson meeskonnale 13 punkti.

Veerandfinaalseeria avakohtumises alistas Pärnu Rapla 83:60. Kolme võiduni peetav seeria jätkub teisipäeval Raplas.