Portland haaras Oklahoma City vastu ka teise võidu ({{commentsTotal}})

Damian Lillard
Damian Lillard Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Portland Trail Blazers alistas korvpalliliiga NBA play-off'i avaringis kodus Oklahoma City Thunderi 114:94 (26:31, 28:23, 37:21, 23:19) ja asus seeriat kaks-null juhtima.

Suurem osa avapoolajast möödus Thunderi eduseisul ja teisel veerandil oli see korraks kümme punkti (46:36), kuid poolajaks õnnestus Trail Blazersil viigistada.

Kolmandal perioodil haaras kodumeeskond ohjad ja suurendas edu veerandaja lõpuks lausa 16 silmale. Neljandal perioodil enam Thunder mängu päästa ei suutnud.

Võitjate paremad olid C.J. McCollum 33 ja Damian Lillard 29 punktiga. Kaotajatest viskas Paul George 27 silma. Russell Westbrooki arvele jäi 14 punkti kõrval 11 tulemuslikku söötu.

Toronto Raptors alistas kodus Orlando Magicu 111:82 (26:18, 25:21, 39:27, 21:16) ja viigistas seeria üks-ühele. Kawhi Leonard tõi võitjatele 37 punkti.

Denver Nuggets sai kodus jagu San Antonio Spursist 114:105 (21:26, 28:33, 26:23, 39:23) ja viigistas seeria samuti üks-ühele. Nikola Jokici nimele kirjutati võitjate parimana 21 punkti ja 13 lauapalli.