Kristin Kuuba tuli Euroopa karikaetapil Soomes kaheksa hulka ({{commentsTotal}})

Kristin Kuuba
Kristin Kuuba Autor/allikas: Oleg Harchenko / Eesti Sulgpalliliit

Soomes Vantaas toimuval sulgpalli Euroopa karikaetapil Finnish Open 2019 jäi Kristin Kuuba jagama viiendat kuni kaheksandat kohta.

Esimeses ringis alistas Kuuba Chen Su Yo Taipeist tulemusega 21:16, 21:18. Teise ringi kolmegeimilise mängu võitis Kuuba Türgi mängija Ozge Bayraki vastu  tulemusega 21:12, 10:21, 21:14.

Veerandfinaalis kohtus Kuuba teist paigutust omava Türgi mängija Neslihan Yigitiga. Kohtumise võitis türklanna 21:16, 21:10. Kuuba ja Neslihan on omavahel kohtunud nüüdseks kolmel korral ja omavaheliste mängude suhe on kaks-üks Kristini kasuks.

Raul Must jõudis meesüksikmängus teise ringi, kuid kaotas seal Soome meistrile Eetu Heinole kolmes geimis tulemusega 22:20, 18:21, 16:21.

Raul Käsner / Kristjan Kaljurand kohtusid meespaarismängu esimeses ringis Vene paariga Vitalij Durkin / Nikolai Ukk. Kolmegeimiline mäng lõppes tulemusega 21:13, 19:21, 21:14 Vene paari kasuks.

Helina Rüütel / Kati-Kreet Marran naispaarismängus esimesest ringist edasi ei jõudnud, kui kaotasid Indoneesia paarile Virni Putri / Vania Arianti Sukoco 8:21, 14:21.