Doncic ja Mavericks said märtsikuu kümnenda kaotuse ({{commentsTotal}})

Sacramento Kings - Dallas Mavericks
Sacramento Kings - Dallas Mavericks Autor/allikas: AP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA sai läinud öösel jätku Dallas Mavericksi kehv märts, kui võõrsil tuli Sacramento vastu võtta kuu kümnes kaotus.

Numbritega 100:116 alla jäänud Mavericks võitis kohtumise avaveerandi kahe silmaga ning kuigi teine veerand kaotati, mindi vaheajale vaid kahepunktilises kaotusseisus. Kohtumise teine pool kuulus aga võõrustajatele – Sacramento võitis kolmanda veerandi kuue punktiga ja lõppkokkuvõttes võeti Texase meeskonna üle kindel 16-punktiline võit.

Läänekonverentsis eelviimasel kohal paiknev Dallas on märtsis võitnud vaid ühe mängu, seda Clevelandi vastu.

Sacramento parimana viskas Buddy Hield 29 punkti. Pingilt sekkunud Marvin Bagley III sai hakkama kaksikduubliga, tuues 22 silma ja 12 lauapalli. Kaotajate parimana loopis Justin Jackson 19 punkti, kaksikduubli teinud Luka Doncici arvele jäi 13 silma ja kümme lauapalli.

Charlotte – Minnesota 113:106
Washington – Denver 108:113
Atlanta – Utah 117:114
Phoenix – Detroit 98:118
Sacramento – Dallas 116:100
Golden State – Indiana 112:89