Houston kaotas Memphisele lisaaja viimasel sekundil, Hardenilt 57 punkti ({{commentsTotal}})

James Harden ja Jonas Valanciunas
James Harden ja Jonas Valanciunas Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN/Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas Memphis Grizzlies kodusaalis külla sõitnud Houston Rocketsi lisaajal viimasel sekundil teenitud vabaviskest tulemusega 126:125.

Võidupunkti toonud korvi autoriks oli Jonas Valanciunas, kes esimese vabaviske tabas ning teise viskas mööda. Kohtumise jooksul viskas Valanciunas kokku isikliku rekordiga võrdelised 33 punkti ning haaras 15 lauapalli. Vastaste ridades skooris James Harden 57 punkti.

Memphis alustas kodusaalis avaveerandit 38:25 võiduga ning kasvatas oma edu veelgi kolmandal veerandil, mil vastase korvi visati 34 punkti Houstoni 25 vastu. Neljandal veerandil tuli Houston mängu tagasi ning viigistas 18-punktiliseks kiskunud vahe 115:115-le. Lisaajal tuli siiski vastu võtta napp ühepunktiline kaotus.

Cleveland – Milwaukee 107:102
Orlando – New Orleans 119:96
Philadelphia – Boston 118:115
Utah – New York 137:116
Chicago – Washington 126:120 (la)
Memphis – Houston 126:125 (la)
Miami – San Antonio 110:105
Toronto – Oklahoma City 123:114 (la)