Henri Drell tegi Bambergi eest Bundesliga debüüdi ja viskas esimesed punktid ({{commentsTotal}})

Henri Drell
Henri Drell Autor/allikas: Imago Sport/Scanpix

2016. aasta suvel Saksamaa tippklubi Bambergi Brose noortesüsteemiga liitunud Henri Drell tegi esmaspäeval oma debüüdi Bundesligas, kui koduväljakul alistati Bremerhaveni Eisbären 100:74.

Bamberg tegi vahe sisse juba avaveerandiga, mis võideti 28:18. Poolajaks juhtis kodumeeskond 56:34 ja kolmanda veerandaja lõpuks 80:52, vahendab Korvpall24.ee.

Drell pääses esmakordselt väljakule 1.59 enne avapoolaja lõppu ning teenis lõpuks mänguaega 13 minutit ja 25 sekundit. Selle aja jooksul viskas ta kaks punkti (kahesed 1/3), võttis ühe lauapalli ning tegi ühe pallikaotuse ja kolm isiklikku viga.

Bamberg hoiab Bundesliga turniiritabelis neljandat kohta, olles kogunud 17 võitu ja viis kaotust. Bremerhaven jätkab nelja võidu ja 20 kaotusega viimasel ehk 18. kohal.