Soomlase kaksikduubel aitas Bullsi nelja lisaaja järel raske võiduni ({{commentsTotal}})

Lauri Markkanen
Lauri Markkanen Autor/allikas: AP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas Chicago Bulls läinud öösel peetud kohtumises nelja lisaaja järel Atlanta Hawksi 168:161.

Atlanta võitis kodupubliku ees peetud kohtumise avaveerandi seitsme silmaga, kuid kolmanda veerandi lõpuks läks Chicago 11 punktiga juhtima. Neljandal veerandil suutsid võõrustajad seisu aga viigistada ning kohtumine jätkus äärmiselt tasavägiselt. Neljanda lisaaja lõpus tõi Bullsi kastanid tulest välja soomlane Lauri Markkanen, kelle kolm täpset vabavised viisid külalised kolmega ette. Sellele järgnevalt suutis Atlanata visata veel vaid kaks silma ning Chicago võttis lõppkokkuvõttes seitsmepunktilise võidu.

Chicago parimana kirjutati Zach LaVine'i kontole 47 punkti, üheksa lauapalli ja üheksa resultatiivset söötu. Lauri Markkanen sai hakkama kaksikduubliga, loopides 31 silma ning võttes 17 lauapalli. 31 silma sai kirja ka Otto Porter Jr. Hawksi resultatiivseim mängumees oli 49 punkti visanud Trae Young.

Los Angeles Lakersil tuli vastu võtta järjekordne kaotus, kui kodus jäädi alla idakonverentsi liider Milwaukee Bucksile. Bucks alistas Lakersi numbritega 131:120. Külaliste resultatiivseim oli 31 punkti toonud Eric Bledsoe, võõrustajatele tõid 31 silma nii LeBron James kui ka Brandon Ingram.

Atlanta – Chicago 161:168 la.
Brooklyn – Charlotte 112:123
Boston – Washington 107:96
Toronto – Portland 119:117
Phoenix – New Orleans 116:130
Sacramento – LA Clippers 109:116
LA Lakers – Milwaukee 120:131