58 punkti visanud Harden vedas Rocketsi järjekordse võiduni ({{commentsTotal}})

James harden
James harden Autor/allikas: USA TODAY Sports / Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas Houston Rockets läinud ööl Miami Heati 121:118. James Harden viskas seejuures karjääri jooksul seitsmendat korda üle 50 punkti ning andis kümme resultatiivset söötu.

Veel kuus minutit ja 18 sekundit enne lõpuvile juhtis Miami 113:103, kuid seejärel tegi Rockets 14:0 spurdi. Miamil viskeprotsent oli 51,9%, kuid otsustaval veerandil jäädi korvi tabamisega hätta. Võitjate resultatiivseimana viskas Harden 58 punkti ja andis kümme korvisöötu. Vastaste parimad olid Goran Dragic ja Kelly Olynyk, kes said kirja 21 punkti.

Teises kohtumises kaotas tiitlikaitsja Golden State Warriors koduväljakul mänginud Orlando Magicule 96:103. Võitjate resultatiivseim oli Aaron Gordon, kes viskas 22 punkti. Kaheksa punkti, kaks resultatiivset söötu ja üheksa lauapalli sai kirja ka ekskalevlane Isaiah Briscoe. Vastaste parim oli 33 silma visanud Stephen Curry.

Indiana - Minnesota 122:115
Orlando - Golden State 103:96
New York - Cleveland 118:125
Houston - Miami 121:118
Oklahoma City - Philadelphia 104:108
Denver - Utah 104:111