VIDEO | Clippers austas Nowitzki 1500. mängu minutilise mõtlemisajaga ({{commentsTotal}})

Dirk Nowitzki mängus Los Angeles Clippersi vastu
Dirk Nowitzki mängus Los Angeles Clippersi vastu Autor/allikas: USA TODAY Sports/Scanpix

Dallas Mavericksi korvpallimeeskonna legendi Dirk Nowitzki hüvastijätuturnee jätkus esmaspäeval Los Angeleses, kus Clippers austas teda kohtumise lõpus minutilise mõtlemisajaga.

Clippers oli kümme sekundit enne mängu lõppu ees 121:112, viimasel rünnakul võttis Los Angelese meeskonna peatreener Doc Rivers time-out'i ja ärgitas teadustaja mikrofoni rääkides kodupublikut Nowitzkile aplodeerima. Sakslase jaoks oli esmaspäevane mäng 1500. tema NBA-karjääris. Nowitzki pole siiski veel ametlikult teatanud, et käesolev hooaeg jääb tema jaoks viimaseks.

Mavericksi kaotusmängus ei olnud puhtaks poisiks ka Luka Doncic, kes tegi kohtumise jooksul üheksa pallikaotust. Peatreener Rick Carlisle'i sõnul võetakse noor sloveen igas mängus kahe mehe poolt kinni, kuid ei tee ise enda elu lihtsamaks. "Ta arvab, et suudab läbida iga nõelasilma; visata palli läbi ühe kaitsja nina ja tema taguotsast välja," sõnas Carlisle kohtumise järel. "Aga sellele ei saa NBA-s järjepidevalt lootma jääda."