George'i kaksikduubel vedas Thunderi magusa võiduni, Westbrook tegi ajalugu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

James Hardeni ja Paul George'i duellis jäi peale Thunderi mängumees
James Hardeni ja Paul George'i duellis jäi peale Thunderi mängumees Autor/allikas: USA TODAY Sports/Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas läänekonverentsi kolmas meeskond Oklahoma City Thunder võõrsil Houston Rocketsi 117:112 (25:28, 23:42, 42:20, 27:22).

Houstonis peetud kohtumise avaveerand kulges võrdlemisi tasavägiselt, kuid suurem vahe tekkis teisel veerandil, kui Rockets haaras James Hardeni hea mängu toel 22-punktilise eduseisu. Pärast vaheaega aga rollid vahetusid, kui Thunder võitis kolmanda veerandi veenvalt 22 silmaga, viigistades sellega seisu. Neljandal veerandil suutsid oma paremuse napi viie punktiga maksma panna külalised.

Thunderi poolelt hiilanud Paul George tõi meeskonnale 45 punkti ning 11 lauapalli, lisaks kirjutati tema nimele ka kolm korvisöötu. Üheksanda järjestikuse kolmikduubliga hakkama saanud Russell Westbrook lisas 21 silma ja sai kirja ka 12 lauapalli ning 11 resultatiivset söötu. Sellega kordas Westbrook legendaarse Wilt Chamberlaini rekordit.

Rocketsi resultatiivseim oli 42 punkti loopinud James Harden, kaksikduubliga hakkama saanud Chris Paul lisas 18 silma ja kümme lauapalli.

Üllatuskaotuse sai idakonverentsi liider Milwaukee Bucks, kes jäi kodusaalis alla Orlando Magicule numbritega 83:103. Magicu resultatiivseim mängija oli 17 punkti visanud Jonathan Isaac, lauas hiilgas 17 lauapalli toonud Nikola Vucevic.

Utah – San Antonio 125:105
Indiana – Cleveland 105:90
Atlanta – Charlotte 120:129
New York – Toronto 99:104
Boston – LA Clippers 112:123
Chicago – Washington 125:134
Memphis – New Orleans 99:90
Houston – Oklahoma City 112:117