Thunder alistas Westbrooki kolmikduubli toel Trail Blazersi ({{commentsTotal}})

Russell Westbrook (palliga)
Russell Westbrook (palliga) Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalliliigas NBA said läinud öösel võidurõõmu tunda Oklahoma City ja Dallas, alistades vastaval Portlandi 123:114 ja Los Angeles Clippersi 106:98.

Thunderi võidumängus Trail Blazersiga lõppes avaveerand viigiliselt 25:25, kuid poolajaks läks kohtumist võõrustanud Oklahoma klubi seitsme silmaga juhtima. Kuigi Portland suutis kolmanda veerandi napilt ühe punktiga võita, kuulus viimane veerand jällegi kolmepunktilise võidu võtnud Thunderile.

Thunderi parimana viskas Paul George 36 punkti, tuues seejuures ka kaheksa lauapalli ja jagades neli resultatiivset söötu. Hooaja 14. kolmikduubliga sai hakkama Russell Westbrook, kelle kontole kirjutati 29 punkti, kümme lauapalli ja 14 korvisöötu. Kaotajate parim oli 34 silma loopinud Damian Lillard, kes sai kirja ka viis lauapalli ja kaheksa resultatiivset söötu.

Dallase mängus Clippersiga kaotas Texase klubi avaveerandi kolmega, kuid võitis kolm järgnevat, võttes nõnda lõppkokkuvõttes kaheksapunktilise võidu.

Mavericski resultatiivseimana loopis Harrison Barnes 20 silma. Luka Doncic ja Dennis Smith Jr. said kumbki kirja 17 punkti. Clippersile tõi enim punkte 16 silma loopinud Patrick Beverley.

Toronto - Sacramento 120:105
Oklahoma City - Portland 123:114
Dallas Mavericks - LA Clippers 106:98
Phoenix - Minnesota 91:118