PSG kostitas koduliigas vastaseid koguni üheksa väravaga ({{commentsTotal}})

Kylian Mbappe
Kylian Mbappe Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliigas saavutas laupäeval suure võidu Pariisi Saint-Germain, kes alistas koduväljakul Guingamp'i koguni 9:0.

Avapoolaja võitis kodumeeskond 3:0, ühel korral oli täpne Neymar (11. minutil) ning kaks väravat lisas Kylian Mbappe (37., 45.). Ülejäänud kuus väravat sündisid 24 minuti jooksul, kui esmalt sahistas külaliste võrku kahel korral Edinson Cavani (59., 66.), seejärel lõi Neymar oma teise (68.) ja Cavani kolmanda (75.), viis minutit hiljem jõudis kübaratrikini ka Mbappe. Väravatesaju lõpetas Thomas Meunieri tabamus 83. minutil.

Alles kümme päeva varem võitis Guingamp PSG-d liigakarika raames 2:1. Parc des Princes'il ei ole PSG ühtegi mängu varem nii suurelt võitnud, senine suurim hävitustöö pärines eelmisest hooajast, kui Dijon alistati kodus 8:0.

PSG on lähimast jälitajast Lille'ist mänginud kaks kohtumist vähem, kuid sellele vaatamata edestab neid liigatabelis 13 punktiga. 19 mänguga on Pariisi suurklubi kogunud 53 punkti ja löönud neis 62 väravat. Lille, PSG järel Prantsusmaa resultatiivsuselt teine meeskond, on liigas löönud 34 väravat.