Warriors püstitas suures võidumängus uue rekordi ({{commentsTotal}})

Stephen Curry
Stephen Curry Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalliliiga NBA tiitlikaitsja Golden State Warriors alistas läinud öösel peetud kohtumises Denver Nuggetsi 142:111.

Warriors viskas võõrsil peetud kohtumises avaveerandil koguni 51 punkti, mis on liiga uus rekord. Eelmine, 50-punktiline rekord kuulus Phoenix Sunsi nimele, kes sai sellise saavutusega hakkama 1990. aastal.

Esimese veerandi järel 13-punktilise kaotusseisu jäänud Denveri jaoks halvenes seis poolajaks veelgi, kui vahe kärises juba 19 silmale. Warriors võitis veenvalt ka kaks järgnevat veerandit ja lõppkokkuvõttes teeniti suur 31-punktiline võit.

Külaliste parimatena loopisid Stephen Curry ja Klay Thompson kumbki 31 silma. Kevin Durant panustas võitu 27 punktiga. Nuggetsi parimana tõi Malik Beasley 22 punkti.

Jätkuvalt LeBron Jamesita mängiv Los Angeles Lakers võitis tasavägises mängus Chicago Bullsi 107:100. Lakersi resulatiivseim oli 19 silma visanud Lonzo Ball, kes sai kirja ka kaheksa lauapalli. Bullsi parim oli 18 punkti toonud Jabari Parker.

Indiana – Phoenix 131:97
Philadelphia – Minnesota 149:107
Atlanta – Oklahoma City 142:126
Milwaukee – Miami 124:86
Denver – Golden State 111:142
LA Lakers – Chicago 107:100