Warriors alistas Doncici ja Mavericksi, Curry'lt 48 punkti ({{commentsTotal}})

Stephen Curry ja Luka Doncic
Stephen Curry ja Luka Doncic Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas Golden State Warriors läinud öösel peetud kohtumises Dallas Mavericksi 119:114.

Kodusaalis mänginud Dallas võitis avaveerandi küll nelja punktiga, kuid poolajaks leiti end kaheksapunktilisest kaotusseisust. Pärast vaheaega said võõrustajad aga oma mängu uuesti käima, kui kolmanda veerandi lõpuks vähendati kaotusseis viiele punktile ning neljandal veerandil asuti juba 113:108 juhtima. Paraku ei suutnud Mavericks eduseisust kinni hoida ning Warriorsi talisman Stephen Curry tõi külalistele lõppkokkuvõttes magusa viiepunktilise võidu.

Golden State'i kangelaseks kerkinud Curry kontole kirjutati koguni 48 punkti, kusjuures 33 silma viskas Warriorsi mängumees kolmestega. Lisaks sai Curry kirja veel kuus lauapalli ja viis resultatiivset söötu. Kevin Durant panustas võitu 28 punkti ja seitsme lauapalliga. Kaotajate parim oli NBA uustulnuk Luka Doncic, kes loopis 26 punkti ja tõi kuus lauapalli. Harrison Barnes lisas Mavericksi teise parimana 22 silma.

Atlanta – Milwaukee 114:133
Orlando – Houston 116:109
Dallas – Golden State 114:119
Denver – Portland 116:113
LA Lakers – Cleveland 95:101