Viimase minuti eksimus tõi Liverpoolile linnarivaali üle ülimagusa võidu ({{commentsTotal}})

Liverpooli mängijad väravat tähistamas
Liverpooli mängijad väravat tähistamas Autor/allikas: PA Images/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Liverpool koduväljakul linnarivaal Evertoni 1:0.

Tasavägises kohtumises, kus kumbki osapool ei suutnud oma paremust 90 minuti jooksul maksma panna, sai otsustavaks Evertoni ja Inglismaa koondise esikinda Jordan Pickfordi jäme eksimus. Liverpooli mängumehe Virgil van Dijki kauglöök Evertoni väravale ebaõnnestus täielikult, ent selle asemel, et lasta pallil üle otsajoone kukkuda, lükkas Pickford mänguvahendi tagasi enda värava ette. Jaol oli vahetusest sekkunud ründaja Divock Origi, kes saatis palli kuuendal üleminutil ilma raskusteta Evertoni väravavõrku, tuues sellega Liverpoolile üliolulised kolm punkti.

1:0 võidu võtnud Liverpool püsib tänu tänasele tulemusele liider Manchester City'st kahe punkti kaugusel.

Linnarivaalid kohtusid ka Londonis, kui Chelsea alistas kodus Fulhami 2:0 ning Arsenal oli 4:2 parem Tottenhamist.

Põhja-Londoni derbimängus Arsenali ja Tottenhami vahel läksid võõrustajad kohtumist kümnendal minutil küll juhtima, ent poolajale mindi juba Spursi 2:1 eduseisus. Teisel poolajal suutsid aga Unai Emery hoolealused taas oma mängu leida ning kaotusseisu pöörati hoopis 4:2 võiduks. Arsenali poolelt tegid skoori Pierre-Emerick Aubameyang (2), Alexandre Lacazette ja Lucas Torreira. Tottenhami eest olid täpsed Eric Dier ja Harry Kane.

Chelsea – Fulham 2:0
Arsenal – Tottenham 4:2
Liverpool – Everton 1:0