Sane ja Mahrez tõid Cityle seitsmenda järjestikuse võidu ({{commentsTotal}})

Manchester City väravad löönud Leroy Sane ja Riyad Mahrez
Manchester City väravad löönud Leroy Sane ja Riyad Mahrez Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Valitsev Inglismaa jalgpallimeister Manchester City alistas Premier League'i 15. mänguvoorus võõrsil Watfordi 2:1.

Leroy Sane 40. ja Riyad Mahrezi 51. minuti tabamused viisid Raheem Sterlingule puhkust andnud City 2:0 juhtima, enne kui Abdoulaye Doucoure värav viis minutit enne lõpuvilet kodumeeskonnale lootust andis. Viigiväravani siiski ei jõutud ja nii pikenes City võidukas seeria koduliigas juba seitsmele mängule.