Hazard ja Mönchengladbach jätkavad Saksamaal edukalt ({{commentsTotal}})

Thorgan Hazard
Thorgan Hazard Autor/allikas: AFP/Scanpix

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas teenis kolmanda võidu järjest Mönchengladbachi Borussia, kes alistas kodus Hannoveri 4:1.

Kuigi Mönchengladbach jäi juba avaminutil kaotusseisu, suutis Thorgan Hazard seitsmendal minutil viigistada. 44. minutil viis Michael Lang kodumeeskonna juba ette.

Teisel poolajal andis Hazard resultatiivse söödu Lars Stindli tabamusele ja lõppseisu 4:1 vormistas 77. minutil Denis Zakaria.

Teises pühapäevases kohtumises viigistasid Freiburg ja Bremeni Werder 1:1.

Tabelitipp 12. vooru järel: 1. Dortmund 30, 2. Mönchengladbach 26, 3. Frankfurdi Eintracht 23, 4. RB Leipzig 22, 5. Müncheni Bayern 21, 6. Hoffenheim 20, 7. Bremeni Werder 18, 8. Berliini Hertha 17.