Reim Rahvuste liiga hooajast: eesmärk jäi täitmata ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Eesti jalgpallikoondise peatreener Martin Reimi sõnul jääb ta mängijate panusega mängus Kreeka vastu rahule, kuid leiab, et võidu puhul on tegemist vaid väikese lohutusega.

"Hindan seda kõrgelt. Ega nad on võidelnud selle turniiri jooksul kõik mängud ja täna oli siinne väljak päris pehme ja oli näha kohe mängu algusest, et nad jalad väga ei liigu," kommenteeris Reim mängijate panust võidumängus. "Õnneks liikusid ka kreeklased aeglasemalt kui tavaliselt – oli näha, et ka neil oli see väljak raske. Teadsime, mis me siia tegema tulime ja mis võimalused on. Ma arvan, et võistkonnal oli seda väga vaja. Oli oodata sellist raske mängu. Poisid olid tublid ja ma arvan, et see kolmene kaitse seal keskel oli see, mis meil oli täna õhus peremeheks."

Kuidas võtab Reim kokku lõppenud Rahvuste liiga hooaja? "Eesmärk jäi ju täitmata. Selles mõttes ei ole siin midagi – see oli väike palsam haavadele. Kindlasti oli see võistkonnale väga tähtis, et usk endasse ja oma tegemistesse taastuks ja säiliks. Meil on ju olnud neid mänge, mis on nibin-nabin käest ära läinud ja me võiksime olla siin palju rõõmsamas meeleolus. Me teame, et peame võitlema ja paremaks saama ning kindlasti ka leidma lisamängijaid – kuigi see on aina keerulisem, sest selliseid sõprusmänge jääb aina vähemaks. Ega me ikka hindame ka reaalselt seda võimekust, kas mängijal on võimalus järgmistesse punktimängudesse sisse astuda või mitte."

Mis oleks Reimi soov järgmiseks valiktsükliks? "Kindlasti oleks Eestile väga oluline, et kõik mängijad oleks terved – nii et ma soovin kõigile tervist! Meie ring ei ole nii suur, et meil oleks suurtele kaotustele varu. Eks siin ole muidugi seda verevahetust toimunud viimaste aastatega ja eks see ka mingi aeg jätkub. Mul on väga hea meel, et Rauno (Sappinen) oli täna tunduvalt parem, kui ta oli Soome vastu – ütleme kohe otse välja. Ma usun, et see andis talle usku ja enesekindlust juurde."

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: