Embiidi visatud 42 punkti aitas Philadelphia 76ersi lisaajal magusa võiduni ({{commentsTotal}})

Joel Embiid on sel hooajal heas hoos
Joel Embiid on sel hooajal heas hoos Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas Philadelphia 76ers läinud ööl koduväljakul Charlotte Hornetsi lisaajal seisuga 133:132.

Rekordilised 42 punkti viskas korvi Joel Embiid, kes võttis lisaks veel 18 lauapalli. See oli Embiidile kaheksandaks mänguks sel hooajal, kus ta on visanud vähemalt 30 punkti ja võtnud kümme lauapalli. Ben Simmons lisas meeskonna arvele 22 punkti, kaheksa lauapalli ja andis 13 resultatiivset söötu ning Dario Saric 18 silma ja üheksa lauapalli. Philadelphia 76ers on kodusaalis võitnud seitse korda järjest. Viimati juhtus see 2002-2003. aasta hooajal.

Vastaste parim oli 30 punktiga Kemba Walker, kusjuures 22 neist viskas ta neljandal veerandil ja lisaajal. Jeremy Lamb lisas 17 ja Dwayne Bacon 15 silma. Hornetsile oli see kohtumine teiseks järjestikuseks kaotuseks.

Philadelphia 76ers alustas neljandat veerandit 13-punktilisest eduseisust, kuna vastate ridades viskas Walker mööda 17 viskest 15. Seejärel sai korvpallur käe soojaks ja Hornets rebis Philadelphiale järele ning viis mängu lisaajale, kus tuli siiski vastaste ühepunktilist paremust tunnistada.

Orlando Magic - Washington Wizards 117:108
Philadelphia 76ers - Charlotte Hornets 133:132(la)
Atlanta Hawks - Detroit Pistons 109:124
Miami Heat - Indiana Pacers 102:110
Denver Nuggets - Brooklyn Nets 110:112
Utah Jazz - Boston Celtics 123:115
Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves 121:110