Hazard aitas Mönchengladbachi teiseks ({{commentsTotal}})

Thorgan Hazard (keskel, käsi püsti)
Thorgan Hazard (keskel, käsi püsti) Autor/allikas: AP/Scanpix

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas alistas Mönchengladbachi Borussia kodus Düsseldorfi Fortuna 3:0 ja kerkis tabelis teisele positsioonile.

Kõik väravad löödi teisel poolajal. Thorgan Hazard oli kõigepealt täpne 48. minutil penaltist ja lõi 82. minutil ka mängust värava. Vahepeal tegi skoori veel Jonas Hofmann (67.).

Teises pühapäevases kohtumises alistas Mainz kodus Bremeni Werderi 2:1 (25. Jean-Philippe Mateta, 51. Jean-Philippe Gbamin - 78. Claudio Pizarro).

Tabeliseis 10. vooru järel: 1. Dortmundi Borussia 24 punkti, 2. Mönchengladbachi Borussia 20, 3. Müncheni Bayern 20, 4. RB Leipzig 19, 5. Frankfurdi Eintracht 17, 6. Bremeni Werder 17, 7. Hoffenheim 16, 8. Berliini Hertha 16.