Hardenita Houstoni õnnetu seeria jätkus ka Portlandi vastu ({{commentsTotal}})

Houston - Portland
Houston - Portland Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalliliigas NBA jätkas eelmise hooaja läänekonverentsi võitja Houston Rockets enda kaotuseseeriat, kui kodusaalis jäädi alla Portland Trail Blazersile 85:104.

Houston, kes on käesoleval hooajal seni võitnud vaid ühe mängu, mängis teist kohtumist järjest ilma meeskonna liidrita, sest vigastuse tõttu jäi eemale James Harden.

Avaveerandi vaid nelja silmaga kaotanud Rockets ei suutnud oma mängu järgneval kahel veerandil parandada – teisel veerandil visati külaliste 32 punkti vastu 21 ning ka kolmas veerand kaotati kindlalt, 26:34. Viimase veerandi suutsid võõrustajad küll nelja silmaga võita, kuid sellegipoolest tuli Houstonil vastu võtta 19-punktiline kaotus.

Tegemist oli Houstoni neljanda järjestikuse kaotusega. Viimati sai Texase klubi võidurõõmu tunda 20. oktoobril, kui LA Lakers alistati võõrsil 124:115.

Portlandi poole pealt viskasid Jusuf Nurkic, Damian Lillard ja CJ McCollum ühtekokku 63 punkti. Lillard ja Nurkic said kumbki kirja 22 silma, viimase kontole kirjutati ka kümme lauapalli. McCollum panustas võitu 19 punktiga. Kaotajate resultatiivseim oli 17 silma loopinud Chris Paul, kes sai kirja ka üheksa resultatiivset söötu. Clint Capela arvele jäi 14 punkti.

Idakonverentsis teenis napi võidu Boston Celtics, kes alistas kodus Detroit Pistonsi 108:105. Celticsi parimaks mängijaks kerkis Kyrie Irving, kes viskas 31 punkti. Jayson Tatum lisas 16 silma, kaotajate parim oli 24 silma toonud Blake Griffin.

Charlotte – Miami 125:113
Cleveland – Atlanta 136:114
Orlando – Sacramento 99:107
Boston – Detroit 108:105
Toronto – Philadelphia 129:112
Houston – Portland 85:104
Memphis – Washington 107:95
Oklahoma City – LA Clippers 128:110