Heas hoos Warriors noppis seitsmenda järjestikuse võidu ({{commentsTotal}})

Kevin Durant
Kevin Durant Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas tiitlikaitsja Golden State Warriors läinud öösel Minnesota Timberwolvesi 116:99.

Warriors läks kodusaalis peetud kohtumist avaveerandi järel nelja punktiga juhtima, kuid teise veerandi võitis napilt Minnesota, kes vähendas poolajaks kaotusseisu kolmele silmale. Kolmandal veerandil osutus paremaks osapooleks külalismeeskond, kes viskas Warriorsi 22 silma vastu 27, asudes mängu nelja punktiga juhtima. Paraku tõi võõrustajate võimas viimane veerand võidu kodumeeskonnale, kui Minnesotast visati koguni 21 punkti enam – 33:12.

Golden State'i parimana tõi Kevin Durant 36 minutiga 33 punkti ja sai kirja 13 lauapalli. Stephen Curry kontole kirjutati 28 silma, Klay Thompson panustas võitu 22 punktiga. Kaotajate resultatiivseim oli 22 punkti loopinud Andrew Wiggins.

Võidu sai läinud öösel kirja ka Houston Rockets, kes lõpetas sellega neljamängulise kaotuseseeria. Texase klubi alistas võõrsil Brooklyn Netsi 119:111. Rocketsi parimana sai Chris Paul kirja kaksikduubli, visates 32 punkti ja andes 11 resultatiivset söötu.

Orlando – LA Clippers 95:120
Brooklyn – Houston 111:119
Chicago – Indiana 105:107
Washington – Oklahoma City 111:134
Dallas – New York 106:118
Utah – Memphis 100:110
Phoenix – Toronto 98:107
Golden State – Minnesota 116:99