Hispaania lõi MM-finaalis mänginud Horvaatiale kuus väravat ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Marco Asensio lõi värava ja andis kolm resultatiivset söötu
Marco Asensio lõi värava ja andis kolm resultatiivset söötu Autor/allikas: AFP/Scanpix

Jalgpalli Rahvuste liiga A-tasandil sai teisipäeval näha tõelist üllatustulemust, kui Hispaania alistas tänavu MM-finaalis mänginud Horvaatia koguni 6:0.

Hispaanlased läksid kohtumist juhtima 24. minutil, kui Dani Carvajali söödust tegi skoori Saul Niguez. Kõigest kümme minut hiljem juhtis Hispaania juba 3:0, sest värava sai kirja ka Marco Asensio ning omavärava lõi Lovre Kalinic.

Teisel poolajal kujunes hispaanlaste võtmemängijaks teise värava autor Asensio, kes andis resultatiivse söödu koguni kolmele väravale: 50. minutil skooris Rodrigo, 57. minutil Sergio Ramos ja 70. minutil Isco.

Hispaania on nüüd võitnud mõlemad seni peetud Rahvuste liiga mängud. Luis Enrique hoolealused alistasid laupäeval Londonis peetud kohtumises Inglismaa 2:1.