Madridi Atletico loovutas avavoorus punkte ({{commentsTotal}})

Angel Correa
Angel Correa Autor/allikas: AFP/Scanpix

Eelmisel nädalal Tallinnas Euroopa superkarika võitnud Madridi Atletico jalgpallimeeskond alustas uut liigahooaega viigiga.

Võõrsil Valencia vastu mindi 26. minutil Angel Correa väravast 1:0 juhtima. Resultatiivse söödu andis Antoine Griezmann. 56. minutil õnnestus kodumeeskonnal aga Rodrigo tabamusest viigistada.

Teises esmaspäevases kohtumises oli Bilbao Athletic kodus 2:1 üle Leganesist.

Suurklubid Barcelona ja Madridi Real olid esimeses voorus võidukad. Barcelona alistas laupäeval kodus Alavesi 3:0 ja Real pühapäeval samuti kodus Getafe 2:0.