Taimsoo: poistest ei saanud keegi pulssi kõrgeks, asi jääb kohanemise taha ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kaspar Taimsoo
Kaspar Taimsoo

Eesti paarisaeruline neljapaat koosseisus Kaur Kuslap, Allar Raja, Sten-Erik Anderson ja Kaspar Taimsoo ei jõudnud Šotimaal Glasgows alanud Euroopa meistrivõistlustel otse finaali. Paatkond jätkab võistlust reedesel vahesõidus.

"Eilses trennis oli minek hea ning ootasime seepärast ise ka tänaselt sõidult paremat tulemust," rääkis Kaspar Taimsoo ERR-ile. "Tõsi ta on, et nagu ka eelmisel MK-etapil väga hästi näha oli, et meie paatkond ei kipu kõige paremas hoos olema. Ei oska öelda, milles asi, aga tõenäoliselt on see puhas kohanemise küsimus. Me ei ole väga pikalt koos sõitnud. See paatkond on koos olnud umbes kümme päeva, potentsiaali on. Proovime vahesõidus uuesti."

Taimsoo sõnul on finaalkoha püüdmine veel reaalne. "Poistest ei saanud keegi täna pulssi kõrgeks. See näitab seda, et meil ei ole väga head rakendust ehk siis jõuame tagasi sellise kohanemise/tehnilise töö täpsuseni. Kui rakendust paadis teha ei saa, siis pulss ei lähe ka kõrgeks," jätkas Taimsoo. "Olen trennis kogenud ja poisid ise teavad ka, et meil kõigil on see sees olemas. Õhtul läheme teeme väikese tehnilise viimistluse ja proovime natukene uusi harjutusi, äkki aitab hoseks korda saada."

Taimsoo usub, et potentsiaali poolest on tegu väga tugeva paatkonnaga. "EM-il oleme sõitnud varem ühe sõidu koos ja see tuli väga lihtsalt. Kahjuks seekord ei ole see kohanemine meil nii kiirelt läinud. Teisalt on koondis katsetanud ka teisi sõitjaid vahelduse mõttes ja tulenevalt vajadusest. Kõigil on tõmme veel eikellegimaal. Siit saab asi minna ainult paremaks," lõpetas Taimsoo.

Neljapaatide vahesõit on kavas reedel kell 11.30.

Toimetaja: Liisi Rist

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: