Visketabavusega hädas olnud Valga-Valka jaoks jäi Ogre alistamatuks ({{commentsTotal}})

Valga-Valka
Valga-Valka Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Läti korvpalli meistriliiga veerandfinaalis pidi BC Valga-Valka Maks&Moorits vastu võtma kindla, 51:85 kaotuse BK Ogrelt ning sellega sammusid viimased 3:0 seeria paremusega edasi poolfinaali. Eesti meistrivõistluste veerandfinaalis alistus Valga 1:3 seeriaga Pärnu Sadamale.

Valga jäi kohtumise alguses surve alla ja viie minuti möödudes oli Ogre juba 12:3 peal. Seejärel tabas aga kolm järjestikust kaugviset Ernestas Bružas ning veerandaeg lõppes kodumeeskonna 22:17 paremusega. Järgmisel kümnel minutil olid külalised suurtes raskustes ja suudeti vaid üheksa punkti visata vastaste 20 vastu, kirjutab Korvpall24.ee.

Teisel poolajal ei õnnestunud Valgal mängu tagasi tulla ja kolmas veerandaeg kaotati 13:17, viimase neljandikuga paisus vahe koguni 34 punktile. Väljakult tabas piirilinna meeskond viskeid kõigest 16/63.

Rain Raadik oli Valga hooaja viimases mängus omade parim kümne punkti ja kuue lauapalliga. Ernestas Bružase arvele jäi üheksa silma ja Toms Leimanis tõi kaheksa punkti. Võitjate eest viskas Janis Poznaks 16 punkti. Guntis Sipolinš tegi kaksikduubli 15 punkti ja 11 lauapalliga.