Valga-Valka sai Läti liiga play-off'ide avakohtumises suure kaotuse ({{commentsTotal}})

Valga-Valka
Valga-Valka Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Valga-Valka korvpallimeeskond alustas Läti meistrivõistlustel play-off seeriaga, kus avakohtumises tuli Ogrelt vastu võtta suur 79:94 kaotus.

Võõrsil mänginud Valga-Valka jäi juba esimese veerandi järel 18-punktilisse kaotusseisu, kui võõrustajate 30 silmale suudeti vastata vaid 12 punktiga. Poolajaks suurenes vahe veelgi, kui teisel veerandil loopis Ogre 22 silma Valga-Valka 13 vastu. Poolajale 27-punktilises kaotusseisus läinud Valga-Valka võitis küll viimased kaks veerandit kuue silmaga, kuid sellest ei piisanud võõrustajate kindla võidu vääramiseks.

Ogre eest viskas enim punkte Janis Poznaks, kelle arvele kirjutati 28 silma. Gints Antrops lisas 18 punkti. Valga-Valka parimatena tõid Edgars Lasenbergs 25 punkti ja Toms Leimanis 15 silma.

Kolme võiduni peetav seeria jätkub pühapäeval Valgas.