Valga-Valka pidi põnevuslahingus tunnistama Ogre paremust ({{commentsTotal}})

Valga-Valka
Valga-Valka Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Läti korvpalli meistriliiga veerandfinaalis võitis BK Ogre 93:81 koduväljakul mänginud BC Valga-Valka Maks&Mooritsat ning asus seeriat 2:0 juhtima.

Külalised alustasid kohtumist paremini, võites avaveerandi 26:19 ning poolajaks oli nende eduseisu 52:39. Edgars Lasenbergi vigastuse tõttu pidi Valga kolmandal veerandajal ilma temata hakkama saama, kuid sellest hoolimata saadi end aga korralikult käima, kui tehti 16:3 spurt ning viimase neljandiku alguses pääseti ka 66:65 juhtima. Ogre suutis siiski 18:2 spurdiga vastata ning läbi raskuste mängu ikkagi enda kasuks kallutada, kirjutab Korvpall24.ee.

Egert Haller tõusis Valga-Valka resultatiivseimaks 16 punktiga (kolmesed 4/5). Maris Ziedins lisas 14 silma ja 11 lauapalli ning võrdselt kümme punkti tõid Toms Leimanis ja Raid Raadik. Ogre parim oli Marcis Vitols 19 punktiga, Kristaps Dargais lisas 14 silma ja kaheksa lauapalli.

Ogrel on võimalus poolfinaalikoht kindlustada 2. mail, kui meeskonnad lähevad uuesti vastamisi.