Juventus teenis dramaatilisel moel olulised võidupunktid ({{commentsTotal}})

Gonzalo Higuain ja Gianluigi Buffon.
Gonzalo Higuain ja Gianluigi Buffon. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliigas teenis tiitlijahis üliolulise võidu Torino Juventus, kes oli võõrsil parem Milano Interist 3:2.

Valitsev meister Juventus alustas kohtumist hästi, kui Juan Cuadrado söödu järel viis Douglas Costa külalised 1:0 juhtima. Kaks minutit hiljem jäi Inter ka kümnemehelisse vähemusse, kui videokohtunike süsteemi (VAR) abil määrati Matias Vecinole vastuoluline punane kaart.

Teisel poolajal suutsid vähemuses mänginud võõrustajad seisu aga viigistada, kui Joao Cancelo antud trahvilöögi järel sai peaga värava kirja Mauro Icardi. Juventuse seis halvenes veelgi, kui Meistrite liiga kohta jahtiv Inter läks 65. minutil Andrea Barzagli omaväravast 2:1 juhtima. Kohtumine sai aga dramaatilise lõpu, sest 87. minutil lõi omavärava ka Interi keskkaitsja Milan Skriniar ning kõigest kaks minutit hiljem viis Gonzalo Higuain valitsevad meistrid Paulo Dybala trahvilöögi järel 3:2 juhtima.

Lõpuminutite võiduga jätkab 88 punkti kogunud Juventus esimesel kohal, edestades kolm vooru enne lõppu ühe mängu vähem pidanud Napolit nelja punktiga. 35 mänguga 66 silma kogunud Inter on viies, jäädes neljandal kohal asuvast Laziost maha ühe punktiga.

Roma - ChievoVerona 4:1
Milano Inter - Torino Juventus 2:3