Endine Manchester Unitedi ründaja päästis West Hamile Chelsea vastu punkti ({{commentsTotal}})

Londoni Chelsea - West Ham United.
Londoni Chelsea - West Ham United. Autor/allikas: PA Pictures/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 33. vooru viimases kohtumises mängisid linnarivaalid Londoni Chelsea ja West Ham United 1:1 viiki.

Chelsea asus kohtumist juhtima 36. minutil, kui äärekaitsja Cesar Azpilicueta värava ees tekkinud segaduse järgselt palli külaliste väravasse saatis. West Ham viigistas seisu teisel poolajal, kui Marko Arnautovici söödu vormistas väravaks endine Manchester Unitedi ründaja Javier Hernandez.

Antonio Conte juhendatav Chelsea on 2018. aastal 11 liigamängust võitnud vaid kolm – viiel korral on kaotatud ning kolmel korral on mängitud viiki. Liigatabelis hoiavad valitsevad meistrid 57 punktiga alles viiendat kohta, olles kümne punkti kaugusel Meistrite liigasse viivast neljandast tabelireast.

Tabeliseis: 1. Manchester City 84 punkti (32 mängust), Manchester United 71 (32), 3. Liverpool 67 (33), 4. Tottenham Hotspur 67 (32), 5. Londoni Chelsea 57 (32) 6. Londoni Arsenal 54 (32).