Manchester City sai derbimängus hooaja teise kaotuse, ajalugu jäi tegemata ({{commentsTotal}})

Paul Pogba
Paul Pogba Autor/allikas: EMPICS Sport/Scanpix

Äärmiselt põnevas derbimängus alistas Manchester United tabeliliidri Manchester City seisuga 3:2 ning seega jäi Cityl ajalugu tegemata.

Tabeliliidrite jaoks algas mäng edukalt, kui esimene poolaeg lõpetati 2:0 eduseisus. Võrku sahistasid 25. mänguminutil Vincent Kompany ja 30. minutil Ilkay Gundogan. Manchester United ei lasknud end kaotusseisust häirida ning viigistas seisu juba 55. mänguminutiks. Kaks väravat lõi kaheminutilise vahega Paul Pogba. Võiduvärava lõi 69. mänguminutil Chris Smalling. Manchester Cityle oli see Inglismaa jalgpalli hooaja teiseks kaotuseks.

Manchester City peab seega jätkama Inglismaa meistritiitli püüdmist. Inglismaa kõrgliiga tiitli on varem võitnud viis vooru enne hooaja lõppu Manchester United 2000/2001. hooajal. Cityl on veel võimalus Unitedi saavutust korrata.

Teised tulemused: Bournemouth - Crystal Palace 2:2, Brighton - Huddersfield 1:1, Leicester - Newcastle 1:2, Stoke - Tottenham 1:2, Watford - Burnley 1:2, West Brom - Swansea 1:1.