Eduseisu maha mänginud Hornets alistas Knicksi alles lisaajal ({{commentsTotal}})

Dwight Howard (Charlotte Hornets) viskel.
Dwight Howard (Charlotte Hornets) viskel. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalliliigas NBA sai hooaja 34. võidu kirja Charlotte Hornets, kui lisaajale läinud kohtumises alistati koduväljakul New York Knicks 137:128.

Võõrustajad võitsid esimese veerandi viie punktiga ja kasvatasid edumaa poolajaks juba 13 punktile, kuid külalised suutsid viimase kahe veerandiga end mängu tagasi võidelda. Kolmandas veerandis viskas Knicks 33 punkti Hornetsi 25 vastu ning viimases veerandis loobiti 35 silma võõrustajate 30 vastu. Lisaaeg möödus jällegi Hornetsi taktikepi all, kui Charlotte'i klubi oli külalistest parem 20:11 ja kokkuvõttes 137:128.

Võitjate ridades sai 31 punkti kirja Kemba Walker, kelle arvele jäi ka kaks lauapalli ja seitse korvisöötu. Walkerile järnes Dwight Howard 23 silma ja 13 lauapalliga. Knicksi parimana kirjutati kaksikduubli teinud Trey Burke'i arvele 42 punkti ja 12 resultatiivset söötu. 27 silma sai kirja Michael Beasley, kes võitis ka kaheksa lauapalli.

75 mängust 34 võitu kogunud Hornets jätkab idakonverentsis kümnendal ja liigatabelis 20. kohal. 27 kohtumist võitnud New York Knicks asub vastavalt 11. ja 22. kohal.

Väärtusliku võidu sai kirja ka Philadelphia 76ers, kui kodus oldi 123:104 parem Denver Nuggetsist.

Philadelphia eest viskasid koguni seitse mängijat kahekohalise arvu punkte, neist parimatena loopisid Dario Saric ja Joel Embiid 20 silma. Embiid tegi ühtlasi ka kaksikduubli, võites 13 lauapalli. Kaotajate parimana sai Will Barton kirja 25 punkti, Jamal Murray lisas 17 silma.

Philadelphia 76ers on 73 mängust võitnud 43, paiknedes sellega liigatabelis seitsmendal ja idakonverentsis neljandal kohal. 74 mängust 40 võitnud Denver asub liigatabelis 15. ja läänekonverentsis üheksandal tabelireal.

Charlotte Hornets – New York Knicks 137:128, la.

Detroit Pistons – Los Angeles Lakers 112:106

Philadelphia 76ers – Denver Nuggets 124:103

Minnesota Timberwolves – Memphis Grizzlies 93:101

Phoenix Suns – Boston Celtics 94:102