Tartu Ülikool sai kirja suureskoorilise võidu ({{commentsTotal}})

Janar Talts
Janar Talts Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Korvpalli meistriliigas sai hooaja 16. võidu kirja Tartu Ülikooli meeskond, kes alistas võõrsil Tallinna Kalev/TLÜ 95:64.

Tartu Ülikool haaras seitsmepunktilise edumaa juba esimese veerandaja järel, mis võideti skooriga 24:17. Teises veerandis kasvatasid külalised vahe juba üheksapunktiliseks ning kolmanda veerandi lõpuks saavutasid tartlased 17-punktilise edumaa. Mängu lõpuks saavutasid Priit Vene hoolealused võõrustajate ees lausa 31-punktilise edumaa, võttes suure 95:64 võidu.

Tartu Ülikooli parimana tõi Janar Talts 23 minutiga 21 punkti, võites ka viis lauapalli ja andes kolm resultatiivset söötu. Steven Cooki arvele jäi 16 silma, neli lauapalli ja üks korviga lõppenud sööt. Tanel Sokk panustas 13 punkti, ühe lauapalli ja kuue korvisööduga. Kaotajate parimatena said Bamba Fall ja Djordje Dzeletovic kumbki kirja 15 silma.

23 mängust 16 võitu kogunud Tartu Ülikool jätkab liigatabelis teisel kohal. Tallinna Kalev/TLÜ hoiab üheksa võiduga 21 mängust viiendat positsiooni. Liidrina jätkab põhiturniiri võidu kindlustanud Kalev/Cramo.