Harden ja Houston Rockets jätkavad võidumarssi

James Harden.
James Harden. Autor/allikas: AP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA sai Houston Rockets läinud öösel kirja 16. järjestikuse võidu, kui võõrsil oldi 122:112 parem Oklahoma City Thunderist.

Rockets asus kohtumist juhtima juba esimesel veerandajal, mis võideti numbritega 26:24. Teisel veerandil kasvatati edumaa üheksale punktile ning kolmanda veerandaja lõpuks juba 13 punktile. Thunder suutis küll viimase veerandi kolme punktiga võita, aga sellest enam liiga liidrite võidu vääramiseks ei piisanud.

Houstoni klubi parimana loopis Chris Paul 25 punkti, neist 15 silma kolmestena. Paul sai kirja ka neli lauapalli ja viis resultatiivset söötu. Meeskonnakaaslase James Hardeni arvele jäi 24 punkti, 11 resultatiivset söötu ja viis lauapalli.

Oklahoma City resultatiivseim mängija oli 32 punkti visanud Russell Westbrook. Carmelo Anthony lisas 23 silma.

New Orleans Pelicans alistas võõrsil 121:116 Los Angeles Clippersi, Pelicansile tõi 41 punkti Anthony Davis.

Rohkem kui kolmandiku New Orleansi punktidest loopinud Davise arvele jäi ka 13 lauapalli. Tänane võit on Davise ja New Orleans Pelicansi üheksas järjestikune.

Jrue Holiday panustas võitu 19 silmaga, ning andis koguni 17 resultatiivset söötu, mis on tema karjääri parim tulemus ühe mängu kohta. Nikola Mirotic ja Rajon Rondo lisasid kumbki kümme punkti.

Clippersi parimatena viskasid Tobias Harris ja Lou Williams kumbki 27 punkti. Harris sai kirja 11 lauapalli, Williams 11 resultatiivset söötu. Montrezl Harrelli arvele jäi 26 silma ja kaheksa lauapalli.

Tulemused: Charlotte Hornets – Philadelphia 76ers 114:128

Toronto Raptors – Atlanta Hawks 106:90

Washington Wizards – Miami Heat 117:113 la.

Oklahoma City Thunder – Houston Rockets 112:122

Dallas Mavericks – Denver Nuggets 118:107

Portland Trail Blazers – New York Knicks 111:87

Golden State Warriors – Brooklyn Nets 114:101

LA Clippers – New Orleans Pelicans 116:121