Meistrite liiga: De Gea tõrjed päästsid ManU-le Sevillas viigi ({{commentsTotal}})

David De Gea
David De Gea Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liiga kaheksandikfinaali avakohtumises mängisid Sevilla ja Manchester United väravateta viiki, Donetski Šahtar alistas AS Roma 2:1.

Sevilla ehk parim võimalus sündis esimese poolaja üleminutil, kui Jesus Navase tsenderdus leidis Unitedi kastis üles Luis Murieli, kuid kolumblase pealöögi tõrjus suurepäraselt ManU väravavaht David De Gea. Sevilla sooritas kohtumise jooksul 25 pealelööki, kuid raamidesse jõudis neist kaheksa ja ka siis oli hispaanlane ülesannete kõrgusel.

"Esimese poolaja viimastel hetkedel tundsime kergendust, sest neil oli paar head momenti ja De Gea pidi tegema mitu tõrjet," rääkis ManU peatreener Jose Mourinho kohtumise järel. "Muidu oli mäng tasavägine, aga statistika räägib oma keelt. Tunnen, et tulemus peegeldab mängu ennast."

Harkivis toimunud matšis jäi Donetski Šahtar Roma vastu 41. minutil kaotusseisu, kui täpne oli Cengiz Ünder. Šahtar viigistas 52. minutil Facundo Ferreyra värava läbi, 71. minutil tõi Donetski klubile olulise võidu Fredi suurepärane karistuslöök.