Sevilla lõi Manchester Unitedi Meistrite liiga konkurentsist välja ({{commentsTotal}})

Wissam Ben Yedder
Wissam Ben Yedder Autor/allikas: X03805/Scanpix

UEFA jalgpalli Meistrite liiga jätkus kaheksandikfinaali korduskohtumistega. Veerandfinaali kindlustasid pääsu Sevilla ja AS Roma.

Manchester Unitedi ja Sevilla kohtumise esimene poolaeg lõppes 0:0 viigiseisuga. Teisel poolajal avas väravateskoori 74. mänguminutil Sevilla, kui Wissam Ben Yedder võrku sahistas. Neli minutit hiljem lõi alles 72. minutil mänguga liitunud prantslane teise võrgutabamuse ja viis Sevilla 2:0 eduseisu. Manchester United lõi koduväljakul küll ühe vastuvärava 84. minutil, kui Romelu Lukaku löök väravasse maandus, ent sellest ei piisanud mängu võitmiseks. Sevillale oli see esimeseks võiduks Inglismaa pinnal.

Teises mängus võitis AS Rooma Donetski Šahtari seisuga 1:0. Mängu ainsa värava lõi 52. mänguminutil Edin Džeko. Avamängus oli võidukas aga Šahtari, seisuga 2:1. AS Roma veerandfinaali pääsemise otsustas võõrsil löödud värava reegel.