23-punktilise edu maha mänginud Cavaliers sai siiski Magicust jagu ({{commentsTotal}})

LeBron James ja Isaiah Thomas
LeBron James ja Isaiah Thomas Autor/allikas: AFP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA mängis Cleveland Cavaliers kodupubliku ees Orlando Magicu vastu küll maha 23-punktilise eduseisu, kuid suutis lõpuks siiski 104:103 võita.

Veel kolmandal veerandajal oli Cavaliersi edu 23 punkti, kuid siis hakkas Magic vahet vähendama. Kui mängu normaalaja lõpuni oli jäänud 5.31, juhtis Cavaliers veel seitsme punktiga. Täpselt viis minutit hiljem ehk 31 sekundit enne lõpusireeni viis aga Shelvin Mack Magicu 103:102 juhtima.

Cavaliersi kangelaseks kerkis Isaiah Thomas, kes tabas 11 sekundit enne normaalaja lõppu kaks vabaviset ja tõi neli mängu järjest kaotanud Cavaliersile lõpuks taas võidu.

Thomas oligi Cavaliersi parim, visates 21 punkti, LeBron James lisas 16 punkti. Magicu ridades tõi Elfrid Payton 19 punkti.

Boston – Philadelphia 80:89
Cleveland – Orlando 104:103
Houston – Minnesota 116:98
Portland – Indiana 100:86