Messi kübaratrikk viis Barca suure võiduni, Real kaotas taas punkte ({{commentsTotal}})

{{1504965000000 | amCalendar}}
Lionel Messi
Lionel Messi Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas jätkab ka kolmanda vooru järel täiseduga Barcelona, kes oli laupäeva õhtul üle linnarivaal Espanyolist 5:0.

Karjääri 42. kübaratrikiga sai maha Lionel Messi, kes kostitas vastaseid 26., 35. ja 67. minutil. Ühe värava lisas 87. minutil Gerard Pique ja 90. minutil Luis Suarez.

Madridi Real kaotas Hispaania kõrgliigas teist mängu järjest punkte, kui viigistas kodus Levantega 1:1.

Real jäi kodupubliku silme all juba 12. minutil kaotusseisu, kui värava lõi Ivi. Lucas suutis seisu 36. minutil viigistada, aga rohkemate tabamusteni ei jõutudki.

Real lõpetas mängu kümnekesi, sest 89. minutil näidati Marcelole jõhkra vea eest punast kaarti.

Valencia ja Madridi Atletico mängisid viiki 0:0 ning Sevilla oli Eibarist parem 3:0.