Bayern piirdus koduliigas taas viigiga ({{commentsTotal}})

Müncheni Bayern
Müncheni Bayern Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Saksamaa jalgpalli Bundesligas ei suutnud liider Müncheni Bayern teist vooru järjest võita, kui laupäeval mängiti 2:2 viiki tabeli tagumisse poolde kuuluva Mainziga.

Bojan Krkici värav jättis kodumeeskond Bayern juba kolmandal minutil kaotusseisu, kuid tiitlikaitsja viigistas 16. minutil Arjen Robbeni tabamuse läbi. Viis minutit enne poolajavilet viis Daniel Brosinski värav külalismeeskonna aga taas juhtima, Bayern leidis vastuse alles 73. minutil, kui täpne oli Thiago.

Tähtsa võidu sai Dortmundi Borussia, kes oli võõrsil 3:2 parem Mönchengladbachist. Marco Reusi penalti viis Dortmundi 10. minutil juhtima, kuid Lars Stindli tabamus ja Marcel Schmelzeri omavärav andsid võõrustajatele 2:1 eduseisu. Tunnipikkuse mängu järel viigistas seisu Pierre-Emerick Aubameyang, võiduvärava lõi kolm minutit enne lõppu Raphael Guerreiro.

30 vooru järel on Bayernil 70 punkti, kolmandal kohal oleval Dortmundil 56 ning nende selja taha jääval Hoffenheimil 55 silma. Teist kohta hoiab 61 punktiga Leipzig, kes on pidanud 29 matši.