Milano alistas liidrite vastasseisus Barcelona, CSKA kaotas jälle

Korvpalli Euroliiga: Milan - Barcelona
Korvpalli Euroliiga: Milan - Barcelona Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Korvpalli Euroliigas jätkab liidrina Milano, kes oli neljapäeval 75:70 üle lähimast jälitajast Barcelonast.

Milano alustas kodusaalis otsustavat veerandaega 12-punktises eduseisus, lubas Barcelonal viie minutiga teha 14:0 spurdi, aga suutis Shavon Shieldsi ja Luigi Datome oluliste kaugvisete toel siiski võidu kindlustada.

Datome viskas võitjate resultatiivseimana 17 punkti, viiest kaugviskest neli tabanud Devon Hall panustas võitu 16 punktiga. Brandon Davies viskas Barcelona kasuks 12 punkti.

Moskva CSKA sai juba kolmanda järjestikuse kaotuse, kui jäi kodusaalis 82:91 alla Istanbuli Fenerbahcele. Nando De Colo viskas oma endise koduklubi vastu 18 punkti, CSKA eest tegi võimsa partii 26 punkti visanud ja üheksa lauapalli noppinud Will Clyburn.

Belgradi Crvena zvezda pani oma nukrale seeriale punkti, kui oli koguni 81:48 üle Ateena Panathinaikosest ning Lyon alistas õhtu viimases mängus Kaasani Unicsi 85:82.

Milanol on tabeliliidrina seitse võitu ja üks kaotus, Barcelonal ning Lyonil on kuus võitu ja kaks kaotust.