Toomas Annuk: iga päev on põnev ja töörohke

Rapla Korvpallikool tähistab sel hooajal 25. tegevusaastat. Järjepidevust hoides soovib klubi väikelinnas tuua korvpalli ja spordi juurde üha rohkem inimesi.

Rapla Korvpallikooli noored esitlesid erineva värvi ja lõikega vorme, mida võistkonnad läbi aja on kandnud. Just 25. tegevusaastat sel hooajal tähistav Rapla Korvpallikool arendas esimesena Eesti korvpalliklubidest välja tervikliku klubipüramiidisüsteemi, mis algab noorte meistrivõistlustel osalevate tiimidega ja tipneb profimeeskonnaga.

"Meil on ikkagi stabiilselt 160- 170 last, nii poisse kui  tüdrukuid. Ühest küljest väikese koha kohta pole paha, et võistkonnaala mängida, neid võiks rohkem olla, aga Raplas on üldse kokku 5000 inimest ja palju alasid. Keeruline," nentis Rapla Korvpallikooli juhataja Jaak Karp. "Peaaegu kümme treenerit on alati, täitsa arvestatav klubi."

Tööd alustati 1996. aastal tüdrukute grupiga ja esimese lennu naisi tänati pühapäeval eriti sooja aplausiga. Tänavu mängib Rapla esindusnaiskond esiliigas. Et sihiks on areng, siis palgati kogukonda kõige enam liitvale profimeeskonnale esmakordselt välistreener, hispaanlane Lluis Riera, keda toetab Rapla meestega juba kümnendat aastat tulemusi tegev Toomas Annuk.

"Õppida on absoluutselt igalt treenerilt ja seda enam Luisilt, kes on ise olnud abitreeneri rollis Hispaanias ja mujal Euroopas tippklubides," sõnas Avis Utilitas Rapla abitreener Annuk. "Kuidas seal töö on korraldatud, millega abitreener peab tegeleb. On palju uusi asju, uusi nõudmisi, mõned asjad kinnitavad ka seda, mida mina olen rääkinud mängijatele. Iga päev on selles mõttes põnev ja töörohke."

Korvpall teeb raplakad õnnelikuks ja Rapla Korpallikooli eesmärgiks on selle õnne järjepidev hoidmine ja kasvatamine.

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: