Bayern lõi kolmanda koha meeskonnale avapoolajal viis väravat

Robert Lewandowski (keskel)
Robert Lewandowski (keskel) Autor/allikas: SCANPIX/imago images/Team 2

Saksamaa jalgpalli Bundesligas naasis kaks nädalat tagasi üllatuskaotuse saanud Müncheni Bayern suurejooneliselt võidusoonele, kui alistas Leverkuseni Bayeri pühapäeval 5:1.

Viimased üheksa hooaega Saksamaa meistriks kroonitud Bayern läks Robert Lewandowski tabamusest kohtumist juhtima juba neljandal minutil, aga tõeline väravatesadu algas pooletunnise mängu järel, kui seitsme minutiga sahistati kodumeeskonna võrku neljal korral.

30. minutil lisas Lewandowski oma teise tabamuse, 34. minutil suurendas külalismeeskonna edu Thomas Müller ning Serge Gnabry lõi oma väravad 35. ja 37. minutil. Bayeri ainsa värava autoriks oli 55. minutil Patrick Schick.

Oktoobri kolmandal päeval Frankfurdile kaotanud Bayern tõusis pühapäevase võiduga taas Bundesliga liidriks, kaheksa vooru järel on neil 19 punkti. Tiitlikaitsjale järgnevad 18 punkti kogunud Dortmundi Borussia ja 16 punkti peal olev Bayer.