Saksamaal läksid vastamisi Jõesaare ja Kotsari koduklubid

Korvpalli EM-valikmäng: Eesti - Põhja-Makedoonia
Korvpalli EM-valikmäng: Eesti - Põhja-Makedoonia Autor/allikas: FIBA

Saksamaa korvpalli karikavõistluste 16 parema hulgas võitis Bayreuthis mängiv Janari Jõesaar 93:84 Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi.

Poolaeg lõppes 47:47 viigiga, aga koduvõistkond Bayreuth otsustas kohtumise ära kolmanda veerandajaga, mis võideti 30:12. Hamburg suutis küll viimasel veerandil vahet vähendada, aga võiduks sellest ei piisanud.

Peagu 25 minutit mänginud Jõesaar viskas kohtumises 22 punkti. Lisaks jäi eestlase arvele kuus lauapalli ja üks pallikaotus. Meeskonnakaaslane Marcus Thornton lisas 19 punkti.

Kotsar kogus Hamburgi poolelt 15 punkti. Kotsari arvele jäi lisaks neli lauapalli, üks resultatiivne sööt, üks vaheltlõige ja kaks pallikaotust. Jaylon Brown viskas parimana 19 punkti.

Toimetaja: Kirte Katrin Sarevet